Atribuită
Cumpărare directă
Pentru buna functionare a primariei Tamaseu, este necesara achizitionarea de pachet birotica, constand in: FILE PROTECTIE NOKI SET 4 ALINJE CAPACITATE MARE 20/SET SET 2 STICK 16GB BUC 2 CARD MEMORIE 32GB BUC 1 TONER XEROXWC 5021 BUC 2 CRTUS HP 301XL BK BUC 1 BIBLIORAFT 75MM BUC 20 BIBLIORAFT 50MM BUC 20 HARTIE COPIATOR A4 TOP 25 DOSAR INC 1/1 COLOR BUC 50 PIX SXN 101 BUC 24 REZERVA CAIET MECANIC A4 BUC 4 TONER KYOCERA TK 1170 BUC 1 TONER KYOCERA TK 1140 OEM BUC 1
- Număr anunț
- DA25705865
- Autoritate contractantă
- COMUNA TAMASEU (CUI 15297903)
- Furnizor / câștigător
- ARALDIKA S.R.L. (CUI 41261712)
- Cod CPV
- 39263000-3
- Stare
- AtribuităContractul a fost atribuit.
- Tip procedură
- Cumpărare directăcum se desfășoară procedura — nu spune nimic despre starea de mai sus
- Valoare estimată
- 2.044,11 RON
- Valoare atribuită
- 2.044,11 RON
- Data publicării
- 28.05.2020 00:00
- Data finalizării
- 02.06.2020 00:00
Documente
Achiziție directă (cumpărare sub prag) — nu are documentație de licitație, doar înregistrarea contractului.
Date preluate automat din sursa oficială SEAP/SICAP (e-licitatie.ro), care primează în caz de diferențe; pot exista erori sau întârzieri de actualizare. Ai găsit o eroare? Semnaleaz-o — corectăm cu prioritate. Detalii: Termeni & surse de date.