Atribuită Cumpărare directă

Cantar de baie Heinner Drak Bamboo 180 HBS-BRW180BB. Frigider Arctic AD54240P+, cu 2 usi, clasa eficienta energetica A+.

Număr anunț
DA25699032
Autoritate contractantă
SPITALUL MUNICIPAL DR. ALEXANDRU SIMIONESCU HUNEDOARA (CUI 5453860)
Furnizor / câștigător
COMPUTERLINE SRL (CUI 17994710)
Cod CPV
42923200-4
Stare
Atribuită
Contractul a fost atribuit.
Tip procedură
Cumpărare directă
cum se desfășoară procedura — nu spune nimic despre starea de mai sus
Valoare estimată
764,71 RON
Valoare atribuită
764,71 RON
Data publicării
27.05.2020 00:00
Data finalizării
28.05.2020 00:00

Documente

Achiziție directă (cumpărare sub prag) — nu are documentație de licitație, doar înregistrarea contractului.

Valoare atribuită

764,71 RON

din 764,71 RON estimat