Atribuită Cumpărare directă

DCI: URAPIDILUM Cutie x 5 fiole din sticla incolora x 5 ml solutie injectabila EVER NEURO PHARMA Gmbh

Număr anunț
DA25728895
Autoritate contractantă
Spitalul Municipal "Dr. Teodor Andrei" Lugoj (CUI 2501652)
Furnizor / câștigător
FARMACEUTICA REMEDIA DISTRIBUTION & LOGISTICS S.R.L. (CUI 3572074)
Cod CPV
33622800-4
Stare
Atribuită
Contractul a fost atribuit.
Tip procedură
Cumpărare directă
cum se desfășoară procedura — nu spune nimic despre starea de mai sus
Valoare estimată
153,60 RON
Valoare atribuită
153,60 RON
Data publicării
03.06.2020 00:00
Data finalizării
04.06.2020 00:00

Documente

Achiziție directă (cumpărare sub prag) — nu are documentație de licitație, doar înregistrarea contractului.

Valoare atribuită

153,60 RON

din 153,60 RON estimat