Atribuită Cumpărare directă

Detergentul lichid Ajax pentru suprafete multiple curata in profunzime, lasand suprafetele stralucitor de curate, fara a fi nevoie sa clatiti. Confera o prospetime unica , activata la contactul cu aerul. Ajax Floral Fiesta elibereaza un parfum floral de liliac pentru mai bine de 24 de ore. Cantitate: 1 L

Număr anunț
DA25702442
Autoritate contractantă
ADMINISTRATIA BAZINALA DE APA OLT (CUI 18264803)
Furnizor / câștigător
BOGMAR SRL (CUI 10979365)
Cod CPV
39831240-0
Stare
Atribuită
Contractul a fost atribuit.
Tip procedură
Cumpărare directă
cum se desfășoară procedura — nu spune nimic despre starea de mai sus
Valoare estimată
133,44 RON
Valoare atribuită
133,44 RON
Data publicării
27.05.2020 00:00
Data finalizării
29.05.2020 00:00

Documente

Achiziție directă (cumpărare sub prag) — nu are documentație de licitație, doar înregistrarea contractului.

Valoare atribuită

133,44 RON

din 133,44 RON estimat