Atribuită Cumpărare directă

Executie podete si trotuar conform antemasuratoare

Număr anunț
DA25718559
Autoritate contractantă
COMUNA POMEZEU (CUI 4539122)
Furnizor / câștigător
GERARDANI (CUI 15190310)
Cod CPV
45221220-0
Stare
Atribuită
Contractul a fost atribuit.
Tip procedură
Cumpărare directă
cum se desfășoară procedura — nu spune nimic despre starea de mai sus
Valoare estimată
298.984,28 RON
Valoare atribuită
298.984,28 RON
Data publicării
29.05.2020 00:00
Data finalizării
02.06.2020 00:00

Documente

Achiziție directă (cumpărare sub prag) — nu are documentație de licitație, doar înregistrarea contractului.

Valoare atribuită

298.984,28 RON

din 298.984,28 RON estimat