Atribuită
Cumpărare directă
Denumire UM Cantitate Manusi din nitril, 100 buc/cut, negre, marimea M cut 1 Manusi din latex, pudrate, 100buc/set, marimea M cut 3 Manusi menaj din latex, portocalii per 40 Termometru fara contact, digital, cu infrarosu, pentru frunte si obiecte, FIT GO buc 1 Sticker pardoseala Pastreaza distanta, 32 x 32 cm, autocolant plastic + protectie folie laminare buc 1 Banda adeziva 50 mm x 33 m, pentru avertizare, Vibac, galben/negru (2043927) rola 1 Covoras protectie pentru dezinfectare, 60X90cm BUC 1 Plata cu ordin de plata in termen de 15 zile
- Număr anunț
- DA25701800
- Autoritate contractantă
- CENTRUL SCOLAR PENTRU EDUCATIE INCLUZIVA NR.1 (CUI 4322955)
- Furnizor / câștigător
- RIK SRL (CUI 1889794)
- Cod CPV
- 44423000-1
- Stare
- AtribuităContractul a fost atribuit.
- Tip procedură
- Cumpărare directăcum se desfășoară procedura — nu spune nimic despre starea de mai sus
- Valoare estimată
- 830,27 RON
- Valoare atribuită
- 830,27 RON
- Data publicării
- 27.05.2020 00:00
- Data finalizării
- 29.05.2020 00:00
Documente
Achiziție directă (cumpărare sub prag) — nu are documentație de licitație, doar înregistrarea contractului.
Date preluate automat din sursa oficială SEAP/SICAP (e-licitatie.ro), care primează în caz de diferențe; pot exista erori sau întârzieri de actualizare. Ai găsit o eroare? Semnaleaz-o — corectăm cu prioritate. Detalii: Termeni & surse de date.