Atribuită
Cumpărare directă
Reparat corpuri de iluminat (inlocuit becuri, fasunguri si CDD- uri), demontat corpuri de iluminat deteriorate, asamblat si montat corpuri de iluminat noi, reparat puncte de aprindere (inlocuit ceas programator, inlocuit contactor), remediat scurt in retea si modificat programul orar la punctele de aprindere.
- Număr anunț
- DA25684218
- Autoritate contractantă
- Comuna Scutelnici (Primaria) (CUI 4234004)
- Furnizor / câștigător
- MGA ELECTRICE CONSTRUCT SRL (CUI 18268406)
- Cod CPV
- 50232100-1
- Stare
- AtribuităContractul a fost atribuit.
- Tip procedură
- Cumpărare directăcum se desfășoară procedura — nu spune nimic despre starea de mai sus
- Valoare estimată
- 4.144,31 RON
- Valoare atribuită
- 4.144,31 RON
- Data publicării
- 25.05.2020 00:00
- Data finalizării
- 26.05.2020 00:00
Documente
Achiziție directă (cumpărare sub prag) — nu are documentație de licitație, doar înregistrarea contractului.
Date preluate automat din sursa oficială SEAP/SICAP (e-licitatie.ro), care primează în caz de diferențe; pot exista erori sau întârzieri de actualizare. Ai găsit o eroare? Semnaleaz-o — corectăm cu prioritate. Detalii: Termeni & surse de date.