Atribuită
Cumpărare directă
MATERIALE REPARATII12263 GREBLA PLASTIC CU MANER LEMN 130CM/20DIN 1 buc 17,9244 FLOTOR WC PLUTITOR ALAMA RACORD LATERAL- A16 3/8" 1 buc 18,9328 SUPORT HARTIE ISTIRIDYE -138.1 7 buc 10,2353 VARTA HIGH ENERGY 4906 BI6 9 set 10,0252 SACI MENAJ 60L 20BUC/SUL 8MY 46105 4 set 2,8655 COS GUNOI CAPAC BATANT 40L 827IM 2 buc 40,2521
- Număr anunț
- DA25691777
- Autoritate contractantă
- COLEGIUL ECONOMIC "VIRGIL MADGEARU (CUI 2845508)
- Furnizor / câștigător
- ARTSANI COM SRL (CUI 14528066)
- Cod CPV
- 44192000-2
- Stare
- AtribuităContractul a fost atribuit.
- Tip procedură
- Cumpărare directăcum se desfășoară procedura — nu spune nimic despre starea de mai sus
- Valoare estimată
- 290,69 RON
- Valoare atribuită
- 290,69 RON
- Data publicării
- 26.05.2020 00:00
- Data finalizării
- 27.05.2020 00:00
Documente
Achiziție directă (cumpărare sub prag) — nu are documentație de licitație, doar înregistrarea contractului.
Date preluate automat din sursa oficială SEAP/SICAP (e-licitatie.ro), care primează în caz de diferențe; pot exista erori sau întârzieri de actualizare. Ai găsit o eroare? Semnaleaz-o — corectăm cu prioritate. Detalii: Termeni & surse de date.