Atribuită
Cumpărare directă
Prezentare Motocoasa Efco STARK 3800 T , motor 1.8 Cp in 2 timpi , 8500 rpm , cu ham dublu Motocoasa Efco STARK 3800 T ''BURN RIGHT '' este doatata cu un motor cu emisie redusa de noxe care se incadreaza in limitele impuse de standardul EURO 2. ''TOUGH TECH '' Solide si fiabile , aceste Motocoase Efco sunt proiectate pentru utilizare frecventa in conditii deosebite. Solutiile de proiectare adoptate asigura performante ridicate si fiabilitate maxima in timp . Modelul de Motocoasa Efco STARK 3800 T apartine gamei profesionale avand in dotare un cilindru din nichel ce face ca motocoasa sa fie mai rezistenta in timp mai indelungat si in conditii mai grele de lucru,rezerorul de carburant si el fiind marit tot in acest scop. Maner Dublu. Ambreiaj centrifugal . Consum de carburant foarte mic. Pornire ușoară . Designul ergonomic oferă un confort mare de utilizare. Model ecologic cu nivel de noxe emise foarte redus
- Număr anunț
- DA25707953
- Autoritate contractantă
- APASERV SATU MARE S.A. (CUI 16844952)
- Furnizor / câștigător
- TEHNO CENTER INT SRL (CUI 16942160)
- Cod CPV
- 16310000-1
- Stare
- AtribuităContractul a fost atribuit.
- Tip procedură
- Cumpărare directăcum se desfășoară procedura — nu spune nimic despre starea de mai sus
- Valoare estimată
- 1.169,74 RON
- Valoare atribuită
- 1.169,74 RON
- Data publicării
- 28.05.2020 00:00
- Data finalizării
- 29.05.2020 00:00
Documente
Achiziție directă (cumpărare sub prag) — nu are documentație de licitație, doar înregistrarea contractului.
Date preluate automat din sursa oficială SEAP/SICAP (e-licitatie.ro), care primează în caz de diferențe; pot exista erori sau întârzieri de actualizare. Ai găsit o eroare? Semnaleaz-o — corectăm cu prioritate. Detalii: Termeni & surse de date.