Atribuită
Cumpărare directă
Ubistesin este un anestezic injectabil utilizat pentru anestezie locala în stomatologie, pe parcursul unor proceduri stomatologice. Recomandat: pentru adulti si copii peste 4 ani: se administreaza doar de catre medicul stomatolog. Anestezie locala în stomatologie, pe parcursul majoritatii procedurilor stomatologice complicate care necesita anestezie stomatologica prelungita.
- Număr anunț
- DA25720247
- Autoritate contractantă
- Spitalul Judetean de Urgenta Miercurea Ciuc (CUI 4245305)
- Furnizor / câștigător
- TEHNODENT POKA SRL (CUI 1813923)
- Cod CPV
- 33661100-2
- Stare
- AtribuităContractul a fost atribuit.
- Tip procedură
- Cumpărare directăcum se desfășoară procedura — nu spune nimic despre starea de mai sus
- Valoare estimată
- 1.784 RON
- Valoare atribuită
- 1.784 RON
- Data publicării
- 02.06.2020 00:00
- Data finalizării
- 04.06.2020 00:00
Documente
Achiziție directă (cumpărare sub prag) — nu are documentație de licitație, doar înregistrarea contractului.
Date preluate automat din sursa oficială SEAP/SICAP (e-licitatie.ro), care primează în caz de diferențe; pot exista erori sau întârzieri de actualizare. Ai găsit o eroare? Semnaleaz-o — corectăm cu prioritate. Detalii: Termeni & surse de date.