Atribuită Cumpărare directă

CARTUS TONER COMPATIBIL MLT-D101SCN 1,5K SAMSUNG ML-2160 Echipamente: Samsung ML-2160, ML-2162, ML-2165, ML-2165W, ML-2168, SCX-3400, SCX-3400F, SCX-3405, SCX-3405F, SCX-3405FW, SCX-3405W, SF-760P

Număr anunț
DA25690621
Autoritate contractantă
INSPECTORATUL DE POLITIE JUDETEAN SUCEAVA (CUI 4244482)
Furnizor / câștigător
AXA COMPUTERS GRUP S.R.L. (CUI 17042388)
Cod CPV
30125100-2
Stare
Atribuită
Contractul a fost atribuit.
Tip procedură
Cumpărare directă
cum se desfășoară procedura — nu spune nimic despre starea de mai sus
Valoare estimată
600 RON
Valoare atribuită
600 RON
Data publicării
26.05.2020 00:00
Data finalizării
27.05.2020 00:00

Documente

Achiziție directă (cumpărare sub prag) — nu are documentație de licitație, doar înregistrarea contractului.

Valoare atribuită

600 RON

din 600 RON estimat