Atribuită Cumpărare directă

PACHET MATERIALE VOPSIT LAVABIL APLALUX 25L 12X369.75 AMORSA APLAPRIMEX 10L 3X109.24 REZERVA TRAFALET 25CM 10X10.08 MANER TRAFALET 25CM 3X4.62 GLET CEREST CT 127 5KG 2X12.60 VOPSEA EMAIL PE BAZA DE APA ROSIE 750ML 5X25.21 VOPSEA EMAIL PE BAZA DE APA RGALBENA 750ML 1X25.21 VOPSEA EMAIL PE BAZA DE APA NEAGRA 750ML 1X25.21 VOPSEA EMAIL PE BAZA DE APA ROSIE 750ML 1X25.21 ARACET LEMN 0.8KG 3X8.40 SI PACHET TEVI SCURGERE TEAVA PP 110X1M 6X9.24 TEAVA PP 110X2M 3X16.80 TEAVA PP 110X0.5M 1X5.21 MUFA DUBLA PP 110 2X5.21 COT PP 110/45 3X4.20 COLIER METALIC CU DIBLU SI PREZON 110 4X5.04

Număr anunț
DA25693911
Autoritate contractantă
UNIVERSITATEA OVIDIUS CONSTANTA (CUI 4301332)
Furnizor / câștigător
OPAL CONSTRUCT SRL (CUI 17127522)
Cod CPV
44190000-8
Stare
Atribuită
Contractul a fost atribuit.
Tip procedură
Cumpărare directă
cum se desfășoară procedura — nu spune nimic despre starea de mai sus
Valoare estimată
5.285,69 RON
Valoare atribuită
5.285,69 RON
Data publicării
26.05.2020 00:00
Data finalizării
27.05.2020 00:00

Documente

Achiziție directă (cumpărare sub prag) — nu are documentație de licitație, doar înregistrarea contractului.

Valoare atribuită

5.285,69 RON

din 5.285,69 RON estimat