Atribuită
Cumpărare directă
“Servicii de întreţinere, revizii tehnice lunare și reparații Sterilizatoare cu abur cu generator de abur încorporat Eryigit” în perioada 01.07-31.12.2020, la următoarele aparate/dispozitive : Sterilizator cu abur cu generator de abur incorporat STR 6610D Eryigit, Sterilizator cu abur cu generator de abur incorporat STR 4407 S Eryig, conform Caietului de sarcini. Cerinte tehnice: Serviciile de reparaţie şi întreţinere cuprind: - activități de întreținere tehnică, desfășurate sub forma verificărilor tehnice lunare, executate conform specificațiilor din cartea tehnică, pentru fiecare tip de aparat sau dispozitiv medical și a recomandărilor producătorilor echipametelor c personal calificat, instruit de producătorii echipamentelor și atestat prin diplome sau certificate de instruire ; - activități de intervenție service, cu scopul de remediere a defecțiunilor accidentale și imprevizibile, desfașurate în funcție de constatările reviziilor tehnice lunare sau la solicitarea autorității contractante, în urma constatării unei funcționări defectuoase a echipamentelor. Timpul de intervenție fizică la aceste solicitări va fi de maximum 24 ore de la solicitare. Se va asigura asistenșa tehnică prin telefon în maxim doua ore de la solicitare. -toate activitățile de întreținere și respectiv intevenții sunt incluse în prețul abonamentului lunar și nu se vor percepe tarife de manoperă indifferent de durata, amploarea lucrărilor și numărul de personae alocate
- Număr anunț
- DA25688329
- Autoritate contractantă
- Ministerul Apararii - U.M 02175 Constanta (CUI 4301383)
- Furnizor / câștigător
- NICONSULTING TECHNICS SRL (CUI 18448164)
- Cod CPV
- 50421000-2
- Stare
- AtribuităContractul a fost atribuit.
- Tip procedură
- Cumpărare directăcum se desfășoară procedura — nu spune nimic despre starea de mai sus
- Valoare estimată
- 9.000 RON
- Valoare atribuită
- 9.000 RON
- Data publicării
- 26.05.2020 00:00
- Data finalizării
- 26.05.2020 00:00
Documente
Achiziție directă (cumpărare sub prag) — nu are documentație de licitație, doar înregistrarea contractului.
Date preluate automat din sursa oficială SEAP/SICAP (e-licitatie.ro), care primează în caz de diferențe; pot exista erori sau întârzieri de actualizare. Ai găsit o eroare? Semnaleaz-o — corectăm cu prioritate. Detalii: Termeni & surse de date.