Atribuită Cumpărare directă

Pachet 35 tablete Tableta Alcatel 1T7 3G + Husa Stand = pret bucata 84.90 euro fara tva Descriere: 7”, 1GB RAM, 16GB ROM, 1024*600 TFT, BT 4.2, Cam 2.0Mp, 3G/UMTS Pret pachet : 2971.24 EUR fara tva  14,410 lei fara tva

Număr anunț
DA25709576
Autoritate contractantă
SCOALA GIMNAZIALA COLELIA (CUI 33561190)
Furnizor / câștigător
ORANGE ROMANIA COMMUNICATIONS S.A. (CUI 427320)
Cod CPV
30213200-7
Stare
Atribuită
Contractul a fost atribuit.
Tip procedură
Cumpărare directă
cum se desfășoară procedura — nu spune nimic despre starea de mai sus
Valoare estimată
14.410 RON
Valoare atribuită
14.410 RON
Data publicării
28.05.2020 00:00
Data finalizării
29.05.2020 00:00

Documente

Achiziție directă (cumpărare sub prag) — nu are documentație de licitație, doar înregistrarea contractului.

Valoare atribuită

14.410 RON

din 14.410 RON estimat