Atribuită
Cumpărare directă
Cap tăietor Cap tăietor AutoCut C Capacitate cu-in 1,66 Capacitate cilindrică cm3 27,2 Putere kW/CP 0,65/0,9 Greutate kg 1) 4,2 Nivel presiune acustică with metal tool dB(A) 2) 96 Nivel presiune acustică with plastic tool dB(A) 2) 94 Nivel putere acustică with metal tool dB(A) 2) 109 Nivel putere acustică dB(A) 2) 108 Valoarea vibrațiilor, dreapta cu unealtă din plastic m/s2 3) 8 Valoarea vibrațiilor, stânga cu unealtă din plastic m/s2 3) 8 Valoarea vibrațiilor, stânga cu unealtă din metal m/s2 3) 8 Valoarea vibrațiilor, dreapta cu unealtă din metal m/s2 3) 8 Lungime totală cm 4) 147 Unealtă de tăiere AutoCut C6-2 Diametru tăiere mm 380 Volum rezervor l 0,33 Performanţă Um 0,9
- Număr anunț
- DA25701550
- Autoritate contractantă
- SC SERVICII EDILITARE PENTRU COMUNITATE MIOVENI SRL (CUI 27280093)
- Furnizor / câștigător
- GREBO 2003 SRL (CUI 15220934)
- Cod CPV
- 16320000-4
- Stare
- AtribuităContractul a fost atribuit.
- Tip procedură
- Cumpărare directăcum se desfășoară procedura — nu spune nimic despre starea de mai sus
- Valoare estimată
- 478,15 RON
- Valoare atribuită
- 478,15 RON
- Data publicării
- 27.05.2020 00:00
- Data finalizării
- 28.05.2020 00:00
Documente
Achiziție directă (cumpărare sub prag) — nu are documentație de licitație, doar înregistrarea contractului.
Date preluate automat din sursa oficială SEAP/SICAP (e-licitatie.ro), care primează în caz de diferențe; pot exista erori sau întârzieri de actualizare. Ai găsit o eroare? Semnaleaz-o — corectăm cu prioritate. Detalii: Termeni & surse de date.