Atribuită Cumpărare directă

INNOCID RSD-i 70 - Dezinfectant lichid gata preparat pentru suprafete si Clinell Universal - lavete dezinfectante pentru suprafete - 200buc

Număr anunț
DA25697241
Autoritate contractantă
Societatea Nationala de Gaze Naturale Romgaz S.A. (CUI 14056826)
Furnizor / câștigător
BIO HYGIENE SRL (CUI 29674809)
Cod CPV
33631600-8
Stare
Atribuită
Contractul a fost atribuit.
Tip procedură
Cumpărare directă
cum se desfășoară procedura — nu spune nimic despre starea de mai sus
Valoare estimată
1.450 RON
Valoare atribuită
1.450 RON
Data publicării
27.05.2020 00:00
Data finalizării
29.05.2020 00:00

Documente

Achiziție directă (cumpărare sub prag) — nu are documentație de licitație, doar înregistrarea contractului.

Valoare atribuită

1.450 RON

din 1.450 RON estimat