Atribuită Cumpărare directă

Scanner BROTHER ADS2800WUX1 Brother ADS-2800WEYJ1 Scaner A4 dual CIS ADF retea wireless Wi Fi Direct

Număr anunț
DA25709766
Autoritate contractantă
Directia de Sanatate Publica a Judetului Brasov (CUI 11287567)
Furnizor / câștigător
SHAROLT GROUP SRL (CUI 2329841)
Cod CPV
30216110-0
Stare
Atribuită
Contractul a fost atribuit.
Tip procedură
Cumpărare directă
cum se desfășoară procedura — nu spune nimic despre starea de mai sus
Valoare estimată
1.900 RON
Valoare atribuită
1.900 RON
Data publicării
28.05.2020 00:00
Data finalizării
29.05.2020 00:00

Documente

Achiziție directă (cumpărare sub prag) — nu are documentație de licitație, doar înregistrarea contractului.

Valoare atribuită

1.900 RON

din 1.900 RON estimat