Atribuită Cumpărare directă

Lucrari de terasamente,executie strat de fundatie balast,strat de baza piatra sparta,nivelare si compactare mecanizate,pavaj cu pavele din piatra naturala,montare borduri,semnalizare drum si parcare verticala si orizontala.

Număr anunț
DA25710569
Autoritate contractantă
COMUNA FILIPESTII DE TARG (PRIMARIA FILIPESTII DE TARG) (CUI 2845516)
Furnizor / câștigător
ROSINI PREST CONSTRUCT SRL (CUI 30155147)
Cod CPV
45233226-9
Stare
Atribuită
Contractul a fost atribuit.
Tip procedură
Cumpărare directă
cum se desfășoară procedura — nu spune nimic despre starea de mai sus
Valoare estimată
331.088,29 RON
Valoare atribuită
331.088,29 RON
Data publicării
28.05.2020 00:00
Data finalizării
29.05.2020 00:00

Documente

Achiziție directă (cumpărare sub prag) — nu are documentație de licitație, doar înregistrarea contractului.

Valoare atribuită

331.088,29 RON

din 331.088,29 RON estimat