Atribuită
Cumpărare directă
Abonament lunar pentru servicii de intretinere si reparatii aparatura medicala de laborator. Include: - transportul cazarea si diurna reprezentantului Executantului pentru efectuarea reviziilor trimestriale obligatorii; - manopera, - cheltuieli de transport a aparatelor care necesita depanare / testare la sediul Executantului Se incheie contract pana la 31.12.2020
- Număr anunț
- DA25698432
- Autoritate contractantă
- CENTRUL DE TRANSFUZIE SANGUINA CARAS-SEVERIN (CUI 3228160)
- Furnizor / câștigător
- DIALAB SOLUTIONS SRL (CUI 23818271)
- Cod CPV
- 50421000-2
- Stare
- AtribuităContractul a fost atribuit.
- Tip procedură
- Cumpărare directăcum se desfășoară procedura — nu spune nimic despre starea de mai sus
- Valoare estimată
- 5.200 RON
- Valoare atribuită
- 5.200 RON
- Data publicării
- 27.05.2020 00:00
- Data finalizării
- 28.05.2020 00:00
Documente
Achiziție directă (cumpărare sub prag) — nu are documentație de licitație, doar înregistrarea contractului.
Date preluate automat din sursa oficială SEAP/SICAP (e-licitatie.ro), care primează în caz de diferențe; pot exista erori sau întârzieri de actualizare. Ai găsit o eroare? Semnaleaz-o — corectăm cu prioritate. Detalii: Termeni & surse de date.