Atribuită
Cumpărare directă
Reparatii curente spatiu birouri si expozitional - consolidari 16mp x50 lei/mp, tencuieli 20mp x 30 lei/mp , zugraveli 106 mp x 16 lei/mp, reconditionare pardoseala 25 mp x 131.36 lei/mp, fixare 20 mp x 30 lei, invelitoare tabla 20 mp x 50 lei conform ofertei nr. 1787/06.05.2020 termen de finalizare 60 zile de la data semnarea contractului.
- Număr anunț
- DA25713241
- Autoritate contractantă
- Muzeul National al Unirii Alba Iulia (CUI 4331457)
- Furnizor / câștigător
- CREATIV SMART CONSTRUCT SRL (CUI 34133028)
- Cod CPV
- 45453000-7
- Stare
- AtribuităContractul a fost atribuit.
- Tip procedură
- Cumpărare directăcum se desfășoară procedura — nu spune nimic despre starea de mai sus
- Valoare estimată
- 7.980 RON
- Valoare atribuită
- 7.980 RON
- Data publicării
- 29.05.2020 00:00
- Data finalizării
- 29.05.2020 00:00
Documente
Achiziție directă (cumpărare sub prag) — nu are documentație de licitație, doar înregistrarea contractului.
Date preluate automat din sursa oficială SEAP/SICAP (e-licitatie.ro), care primează în caz de diferențe; pot exista erori sau întârzieri de actualizare. Ai găsit o eroare? Semnaleaz-o — corectăm cu prioritate. Detalii: Termeni & surse de date.