Atribuită
Cumpărare directă
Denumire UM cantitate pret unitar pret total Set 50 buc masti faciale, de unica folosinta set 10 100 1000 Manusi vinil pudra M/L buc 1 91.3 91.3 Spray SC univ/Fluorescent 400ml roz/verde buc 5 24 120 Traversa rekord100cm 802-gri deschis ml 4 51 204 Pubelă Lotus 35l buc 4 47.5 190 Coș hartie Sterk buc 20 12.3 246 Dispenser prosop pliat alb buc 2 60 120 Suport hartie igienica buc 12 15.6 187.2 Dispenser inox sapun lichid 1000ml buc 12 75 900 Pret total 3058.5 lei cu TVA
- Număr anunț
- DA25702556
- Autoritate contractantă
- LICEUL PETRU RARES (CUI 4443400)
- Furnizor / câștigător
- GUDPRO TRADING S.R.L. (CUI 41669011)
- Cod CPV
- 39831240-0
- Stare
- AtribuităContractul a fost atribuit.
- Tip procedură
- Cumpărare directăcum se desfășoară procedura — nu spune nimic despre starea de mai sus
- Valoare estimată
- 3.058,50 RON
- Valoare atribuită
- 3.058,50 RON
- Data publicării
- 27.05.2020 00:00
- Data finalizării
- 29.05.2020 00:00
Documente
Achiziție directă (cumpărare sub prag) — nu are documentație de licitație, doar înregistrarea contractului.
Date preluate automat din sursa oficială SEAP/SICAP (e-licitatie.ro), care primează în caz de diferențe; pot exista erori sau întârzieri de actualizare. Ai găsit o eroare? Semnaleaz-o — corectăm cu prioritate. Detalii: Termeni & surse de date.