Atribuită Cumpărare directă

Surub cap hexagonal M16X80+piulita Surub cap hexagonal M12X80 +piulita Surub cap hexagonal M6x80 + piulita Vaselina 400gr Placa clingherit negrafitat 2mm Apa distilata 1l

Număr anunț
DA25693240
Autoritate contractantă
SPITALUL CLINIC DE PNEUMOFTIZIOLOGIE CONSTANTA (CUI 2983845)
Furnizor / câștigător
OPAL CONSTRUCT SRL (CUI 17127522)
Cod CPV
44531100-2
Stare
Atribuită
Contractul a fost atribuit.
Tip procedură
Cumpărare directă
cum se desfășoară procedura — nu spune nimic despre starea de mai sus
Valoare estimată
440,14 RON
Valoare atribuită
440,14 RON
Data publicării
26.05.2020 00:00
Data finalizării
27.05.2020 00:00

Documente

Achiziție directă (cumpărare sub prag) — nu are documentație de licitație, doar înregistrarea contractului.

Valoare atribuită

440,14 RON

din 440,14 RON estimat