Atribuită
Cumpărare directă
ontinut: 5020040/5 CONTROL N, 1mL 2 x 49 020968 SUBSTRATE SET II 2X100 ML 1 x 316 984000 KONELAB CUVETTE, 40x25x12 BUC/CUT 1 x 2200 CBC-5DMR/H CONTROL HEMATOLOGIC MINDRAY BC5, 3 mL 1 x 215 CBC-5DMR/L CONTROL HEMATOLOGIC MINDRAY BC5, 3 mL 1 x 215 CBC-5DMR/N CONTROL HEMATOLOGIC MINDRAY BC5, 3 mL 1 x 215
- Număr anunț
- DA25707868
- Autoritate contractantă
- SPITAL ORASENESC TG LAPUS (CUI 3695247)
- Furnizor / câștigător
- CLINI LAB SRL (CUI 3102218)
- Cod CPV
- 33696300-8
- Stare
- AtribuităContractul a fost atribuit.
- Tip procedură
- Cumpărare directăcum se desfășoară procedura — nu spune nimic despre starea de mai sus
- Valoare estimată
- 3.259 RON
- Valoare atribuită
- 3.259 RON
- Data publicării
- 28.05.2020 00:00
- Data finalizării
- 29.05.2020 00:00
Documente
Achiziție directă (cumpărare sub prag) — nu are documentație de licitație, doar înregistrarea contractului.
Date preluate automat din sursa oficială SEAP/SICAP (e-licitatie.ro), care primează în caz de diferențe; pot exista erori sau întârzieri de actualizare. Ai găsit o eroare? Semnaleaz-o — corectăm cu prioritate. Detalii: Termeni & surse de date.