Atribuită Cumpărare directă

Tine loc de comanda ferma. Ser uman reactiv pentru anticorpi anti-HIV-1, anticorpi anti-HTLV-1, anticorpi anti-HCV, anticorpi anti- HB, anticorpi anti-CMV si antigen HBs. Serul contine proteine umane si bovine, angenti antimicrobieni ca stabilizatori si conservanti. Materialele sursa , reactive la markerii virali hepatici si anticorpii retrovirali au fost tratate pentru inactivarea agentilor infectiosi. Reactivii VIROTROL sunt destinati mentinerii si asigurarii calitatii precum si monitorizarii performantelor metodelor de diagnostic in vitro. Reactivii VIROTROL sunt preparati din plasma umana si alte proteine de origine animala. Stabilitate si stocare: 1. Depozitati VIROTROL la frigider intre 2 si 8 0C cand acestia nu sunt utilizati 2. In cazul depozitarii conform instructiunilor, reactivii VIROTROL se pot utiliza timp de 60 zile de la data deschiderii. 1 kit = 1 flacon de 5 ml Ser uman reactiv pentru anticorpi IgG si IgM anti Treponema pallidum si anticorpi non treponemici (reagine). VIROTROL SYPHILIS LR A este destinat utilizarii ca material de control necaracterizat pentru metodele de diagnostic in vitro calitative utilizate la determinarea anicorpilor clasele G si M anti Treponema Pallidum precum si anticorpi non treponemici (reagine). VIROTROL SYPHILIS TOTAL este destinat uilizarii pentru furnizarea valorii medii necesara in estimarea preciziei metodei si deasemnea pentru detectarea erorilor sistematice pentru metodele specifice de laborator. Stabilitate si stoca

Număr anunț
DA25691876
Autoritate contractantă
CENTRUL DE TRANSFUZIE SANGUINA CARAS-SEVERIN (CUI 3228160)
Furnizor / câștigător
DIALAB SOLUTIONS SRL (CUI 23818271)
Cod CPV
33696500-0
Stare
Atribuită
Contractul a fost atribuit.
Tip procedură
Cumpărare directă
cum se desfășoară procedura — nu spune nimic despre starea de mai sus
Valoare estimată
1.000 RON
Valoare atribuită
1.000 RON
Data publicării
26.05.2020 00:00
Data finalizării
27.05.2020 00:00

Documente

Achiziție directă (cumpărare sub prag) — nu are documentație de licitație, doar înregistrarea contractului.

Valoare atribuită

1.000 RON

din 1.000 RON estimat