Atribuită Cumpărare directă

LAMPA BACTERICIDA UVC PORTABILA 2X55W, ORIENTABILA, STATIV TELESCOPIC 100-160 CM, REFLECTOR, 60 MP

Număr anunț
DA25701669
Autoritate contractantă
Inspectoratul Scolar Judetean Braila (CUI 4343060)
Furnizor / câștigător
SC ALBACOM BIZ SRL (CUI 15432686)
Cod CPV
31515000-9
Stare
Atribuită
Contractul a fost atribuit.
Tip procedură
Cumpărare directă
cum se desfășoară procedura — nu spune nimic despre starea de mai sus
Valoare estimată
3.327,72 RON
Valoare atribuită
3.327,72 RON
Data publicării
27.05.2020 00:00
Data finalizării
28.05.2020 00:00

Documente

Achiziție directă (cumpărare sub prag) — nu are documentație de licitație, doar înregistrarea contractului.

Valoare atribuită

3.327,72 RON

din 3.327,72 RON estimat