Atribuită Cumpărare directă

TUB CU LED 18W 1200mm L.RECE - INCLUDE TIMBRU VERDE 0.25 LEI

Număr anunț
DA25717935
Autoritate contractantă
SPITALUL CLINIC OBSTETRICA GINECOLOGIE CUZA-VODA (CUI 4701320)
Furnizor / câștigător
CATENA SRL (CUI 5885051)
Cod CPV
31000000-6
Stare
Atribuită
Contractul a fost atribuit.
Tip procedură
Cumpărare directă
cum se desfășoară procedura — nu spune nimic despre starea de mai sus
Valoare estimată
551,50 RON
Valoare atribuită
551,50 RON
Data publicării
29.05.2020 00:00
Data finalizării
02.06.2020 00:00

Documente

Achiziție directă (cumpărare sub prag) — nu are documentație de licitație, doar înregistrarea contractului.

Valoare atribuită

551,50 RON

din 551,50 RON estimat