Atribuită
Cumpărare directă
SERVICII FOTO-VIDEO fotografiere și procesare imagini (fără număr definit de unități) acoperind toate activitățile (conferințe, focus-grupuri, însoțire echipa implementare în teren etc.) și obiectivele conexe proiectului (Spre exemplu locația de implementare a proiectului, beneficiarii proiectului, comunitatea PataRât, locuințele achiziționate etc..) pe parcursul celor 36 de luni (sau dupa caz cu posibilitatea de prelungire in eventualitatea prelungirii perioadei de implementare a proiectului), la cererea clientului. Fotografiile în formă procesată vor fi livrate în format digital la rezoluție maximă. FILMARE ȘI EDITARE FILM: • 1 video de promovare a proiectului. • 1 video de promovare a activitatilor cu elevi din scoli, alte materiale (concept, filmare, editare, grafică)
- Număr anunț
- DA25702538
- Autoritate contractantă
- Asociatia de Dezvoltare Intercomunitara Zona Metropolitana Cluj (CUI 24922911)
- Furnizor / câștigător
- ARTPROD SAICU S.R.L. (CUI 38679023)
- Cod CPV
- 79960000-1
- Stare
- AtribuităContractul a fost atribuit.
- Tip procedură
- Cumpărare directăcum se desfășoară procedura — nu spune nimic despre starea de mai sus
- Valoare estimată
- 69.120 RON
- Valoare atribuită
- 69.120 RON
- Data publicării
- 27.05.2020 00:00
- Data finalizării
- 02.06.2020 00:00
Documente
Achiziție directă (cumpărare sub prag) — nu are documentație de licitație, doar înregistrarea contractului.
Date preluate automat din sursa oficială SEAP/SICAP (e-licitatie.ro), care primează în caz de diferențe; pot exista erori sau întârzieri de actualizare. Ai găsit o eroare? Semnaleaz-o — corectăm cu prioritate. Detalii: Termeni & surse de date.