Atribuită Cumpărare directă

Montaj filtre pentru circuit incalzire, apa racita si glicol Glocol 1buc apa racita 1buc circuit incalzire 1buc manopera 3X16 oreX60ron/ora Oferta contine materiale si accesorii montare +manopera/3buc mai putin

Număr anunț
DA25702886
Autoritate contractantă
SALA POLIVALENTA SA (CUI 33602967)
Furnizor / câștigător
EMANUEL & ELISA INSTAL SERVIS S.R.L. (CUI 41515764)
Cod CPV
39715000-7
Stare
Atribuită
Contractul a fost atribuit.
Tip procedură
Cumpărare directă
cum se desfășoară procedura — nu spune nimic despre starea de mai sus
Valoare estimată
5.523 RON
Valoare atribuită
5.523 RON
Data publicării
27.05.2020 00:00
Data finalizării
29.05.2020 00:00

Documente

Achiziție directă (cumpărare sub prag) — nu are documentație de licitație, doar înregistrarea contractului.

Valoare atribuită

5.523 RON

din 5.523 RON estimat