Atribuită
Cumpărare directă
Pompa dozatoare Hidro M1 cu toate accesoriile pentru montaj debit 2 l/h si presiunea maxima de injectie de 11 bari - debitmetru cu impuls si releu reed DN 50 - vas stocare hipoclorit de sodium 60 l - manopera montaj, punere in functiune, 50 kg hipolcorit de sodium, transport echipa montaj
- Număr anunț
- DA25714596
- Autoritate contractantă
- COMUNA BABANA (PRIMARIA) (CUI 4543980)
- Furnizor / câștigător
- HIDRO INSTAL WATER SRL (CUI 27202427)
- Cod CPV
- 45232430-5
- Stare
- AtribuităContractul a fost atribuit.
- Tip procedură
- Cumpărare directăcum se desfășoară procedura — nu spune nimic despre starea de mai sus
- Valoare estimată
- 4.115 RON
- Valoare atribuită
- 4.115 RON
- Data publicării
- 29.05.2020 00:00
- Data finalizării
- 02.06.2020 00:00
Documente
Achiziție directă (cumpărare sub prag) — nu are documentație de licitație, doar înregistrarea contractului.
Date preluate automat din sursa oficială SEAP/SICAP (e-licitatie.ro), care primează în caz de diferențe; pot exista erori sau întârzieri de actualizare. Ai găsit o eroare? Semnaleaz-o — corectăm cu prioritate. Detalii: Termeni & surse de date.