Atribuită
Cumpărare directă
servicii de intocmire documentatie de avizare lucrari de interventie (DALI) pentru obiectivul de investitii ,, Reabilitare , echipare si dotare camin cultural din LES in vederea infiintarii centrului de dezvoltare durabila LES -acronim CDDL ROHU 388, finantat prin Programul de cooperare transfrontaliera Interreg V-A Romania-Ungaria 2014-2020 Axa prioritara 3 alturat atasam , tema de proiectare- caiet de sarcini, Certificatul de urbanism si extras de carte funciara
- Număr anunț
- DA25700509
- Autoritate contractantă
- COMUNA NOJORID (CUI 4454999)
- Furnizor / câștigător
- CIVCO PROIECT SRL (CUI 28499009)
- Cod CPV
- 71241000-9
- Stare
- AtribuităContractul a fost atribuit.
- Tip procedură
- Cumpărare directăcum se desfășoară procedura — nu spune nimic despre starea de mai sus
- Valoare estimată
- 24.217,50 RON
- Valoare atribuită
- 24.217,50 RON
- Data publicării
- 27.05.2020 00:00
- Data finalizării
- 28.05.2020 00:00
Documente
Achiziție directă (cumpărare sub prag) — nu are documentație de licitație, doar înregistrarea contractului.
Date preluate automat din sursa oficială SEAP/SICAP (e-licitatie.ro), care primează în caz de diferențe; pot exista erori sau întârzieri de actualizare. Ai găsit o eroare? Semnaleaz-o — corectăm cu prioritate. Detalii: Termeni & surse de date.