Atribuită
Cumpărare directă
UPS NJoy Horus Plus 2000 cu următoarele caracteristici : - Capacitate 2000VA/1200W; - Frecvența output: 50-60 Hz; - Conectori output: 4 x prize schuko; - Voltaj nominal output: 230 V; - Timp mediu de încărcare: 3-6 h; - Timp mediu de funcționare: 4.5 minute la 50% sarcină; 2.5 minute 75 % sarcina - Protecție la supratensiune; - Alarmă sonoră; - Management; - Temperatura de funcționare: 0-40 gr. C; - Umiditate: 0-90% (fără condens); - Greutate: aproximativ 10 kg; Conține: - Cablu alimentare - Cablu USB
- Număr anunț
- DA25703180
- Autoritate contractantă
- INSPECTIA DE STAT PENTRU CONTROLUL CAZANELOR, RECIPIENTELOR SUB PRESIUNE SI INSTALATIILOR DE RIDICAT - ISCIR (CUI 9731330)
- Furnizor / câștigător
- SHAROLT GROUP SRL (CUI 2329841)
- Cod CPV
- 31154000-0
- Stare
- AtribuităContractul a fost atribuit.
- Tip procedură
- Cumpărare directăcum se desfășoară procedura — nu spune nimic despre starea de mai sus
- Valoare estimată
- 2.600 RON
- Valoare atribuită
- 2.600 RON
- Data publicării
- 27.05.2020 00:00
- Data finalizării
- 02.06.2020 00:00
Documente
Achiziție directă (cumpărare sub prag) — nu are documentație de licitație, doar înregistrarea contractului.
Date preluate automat din sursa oficială SEAP/SICAP (e-licitatie.ro), care primează în caz de diferențe; pot exista erori sau întârzieri de actualizare. Ai găsit o eroare? Semnaleaz-o — corectăm cu prioritate. Detalii: Termeni & surse de date.