Atribuită Cumpărare directă

PACHET PRODUSE ALIMENTARE 1 346322 54G KNORR CUB CONC. LEGUME BU 1 15 1,53 22,95 9% 2 324768 TELINA KG 1 9,725 ———— 9,725 2,74 26,65 9% 3 242113 2250 G MC BROCCOLI BU 1 5 18,62 93,10 9% 4 103832 PASTARNAC KG 1 8,960 ———— 8,960 2,74 24,55 9% 5 113730 1.25L DANILA BORS PROASPAT BU 1 6 1,88 11,28 9% 6 242362 2500G MC MAZARE FINA BU 1 4 17,93 71,72 9% 7 48189 750G OLYMPIA ROSII PASATE SI 1 15 6,45 96,75 9% 8 103830 MORCOVI P KG 1 19,850 ———— 19,850 2,10 41,69 9% 9 270473 50G ARO BOIA DULCE IM 5 10 4,75 47,50 9% 10 103815 CEAPA GALBENA P - KG 1 29,960 ———— 29,960 1,92 57,52 9% 11 323888 5KG MC PENNE RIGATE IM 1 4 16,41 65,64 9% 12 393117 54G KNORR CUB CONC. PUI BU 1 15 1,53 22,95 9% 13 242111 2500G MC FASOLE VERDE TAIATA BU 1 4 16,52 66,08 9% 14 337712 1000G MC SPANAC FRUNZE BU 1 10 8,80 88,00 9% 15 103899 LAMAI P KG 1 5,185 ———— 5,185 8,71 45,16 9% 16 103530 USTUROI KG 1 1,148 ———— 1,148 16,50 18,94 9% 31230 1KG ARO ZAHAR IM 10 2 22,80 45,60 9% 2 103711 MARAR LE 1 10 0,72 7,20 9% 3 103712 PATRUNJEL LE 1 30 0,72 21,60 9% 4 335256 1600G HS/MC CIUPERCI INTREGI BO 1 5 14,59 72,95 9% 5 9445 36G EUGENIA BISC ORIGINAL DISP X CA 24 15 18,18 272,70 9% 6 16907 1L RAZA FL SOARE ULEI IM 6 3 31,80 95,40 9% 7 103560 CARTOFI ALBI 10KG 60+ BUC P BU 1 10 15,59 155,90 9% 8 661297 650G CRISTIM SALAM SASESC BU 1 15 27,06 405,90 9% 9 108023 1KG SALROM SARE IODAT GEMA MAR IM 12 1 15,72 15,72 9% 10 103710 LEUSTEAN LE 1 10 1,09 10,90 9% 11 104270 200G SOLOM UNT DE MASA B 65% PC 1 36 6,18 222,48 9% 12 4

Număr anunț
DA25693383
Autoritate contractantă
CENTRUL DE EVALUARE SI TRATAMENT A TOXICODEPENDENTELOR PENTRU TINERI SF. STELIAN (CUI 4364632)
Furnizor / câștigător
METRO CASH & CARRY ROMANIA SRL (CUI 8119423)
Cod CPV
15800000-6
Stare
Atribuită
Contractul a fost atribuit.
Tip procedură
Cumpărare directă
cum se desfășoară procedura — nu spune nimic despre starea de mai sus
Valoare estimată
2.366,32 RON
Valoare atribuită
2.366,32 RON
Data publicării
26.05.2020 00:00
Data finalizării
27.05.2020 00:00

Documente

Achiziție directă (cumpărare sub prag) — nu are documentație de licitație, doar înregistrarea contractului.

Valoare atribuită

2.366,32 RON

din 2.366,32 RON estimat