Atribuită Cumpărare directă

Servicii de asigurare de raspundere civila auto (RCA) auto conform ofertei de pret transmisa pe adresa de email a unitatii www.contact@jandarmeriatulcea.ro , la data de de 27.05.2020

Număr anunț
DA25710350
Autoritate contractantă
INSPECTORATUL DE JANDARMI JUDETEAN TULCEA (CUI 4321666)
Furnizor / câștigător
SAFETY BROKER DE ASIGURARE S.A. (CUI 17437817)
Cod CPV
66516100-1
Stare
Atribuită
Contractul a fost atribuit.
Tip procedură
Cumpărare directă
cum se desfășoară procedura — nu spune nimic despre starea de mai sus
Valoare estimată
2.317,40 RON
Valoare atribuită
2.317,40 RON
Data publicării
28.05.2020 00:00
Data finalizării
28.05.2020 00:00

Documente

Achiziție directă (cumpărare sub prag) — nu are documentație de licitație, doar înregistrarea contractului.

Valoare atribuită

2.317,40 RON

din 2.317,40 RON estimat