Atribuită
Cumpărare directă
Uat Comuna Pantelimon, doreste achizitionarea a 330 pachete cu ocazia sarbatoriirii Zilei Internationale a Copilului din data de 1 Iunie 2020, formate din urmatoarele produse: - CHIO CHIPS CASCAVAL 65G - MAGURA PRAJITURA .CACAO 35G - MILKA CIOC.LAPTE 100G - BOUNTY CIOCO LAPTE 57G - MARS BATON 51G - SNICKERS BATON 50G - MAGURA PRAJ.CACAO 35G - BISKREM DUO BISCUIT1 50G - OREO BISCUITI CREMA 154G - 7DAYS MAX CROISS.CCO 85G - 7DAYS MAX CROISS.CCO 85G - FANTA ORANGE 0,33 L - VIVA PERNITE CAPSUNI 200G - FANTA ORANGE 0,33 L
- Număr anunț
- DA25717860
- Autoritate contractantă
- Comuna Pantelimon (Primaria comunei Pantelimon) (CUI 5806791)
- Furnizor / câștigător
- SELGROS CASH & CARRY SRL (CUI 11805367)
- Cod CPV
- 15842300-5
- Stare
- AtribuităContractul a fost atribuit.
- Tip procedură
- Cumpărare directăcum se desfășoară procedura — nu spune nimic despre starea de mai sus
- Valoare estimată
- 7.886,35 RON
- Valoare atribuită
- 7.886,35 RON
- Data publicării
- 29.05.2020 00:00
- Data finalizării
- 02.06.2020 00:00
Documente
Achiziție directă (cumpărare sub prag) — nu are documentație de licitație, doar înregistrarea contractului.
Date preluate automat din sursa oficială SEAP/SICAP (e-licitatie.ro), care primează în caz de diferențe; pot exista erori sau întârzieri de actualizare. Ai găsit o eroare? Semnaleaz-o — corectăm cu prioritate. Detalii: Termeni & surse de date.