Atribuită
Cumpărare directă
1) CUIE 3*70 - 2 kg * 4.6218 lei 2) HOLSURUB - 330 BUC * 0.042 lei 3) COLTAR PERFORAT 90*90*65*2.5 - 30 buc * 2.521 lei 4) RIVEX GEAM - 10 BUC * 6.0504 lei 5) ASEVI 1L - 8 buc * 10.084 lei 6) DOMESTOS - 8 BUC * 7.1429 lei 7) HOLSURUB - 316 BUC * 0.0504 lei 8) BALAMA APLICATA 11CM - 6 BUC * 2.1008 lei 9) ROBINET DS FONTA 1/2 - 1 BUC * 21.0084 lei 10) SOLUTIE GEAM - 8 buc * 3.7815 lei 11) FAIRY 0.9L - 2 buc * 5.8824 lei 12) BURETI VASE - 5 BUC * 1.1765 lei 13) CLOR 1L - 30 BUC * 2.1008 lei 14) CIF CREMA - 10 buc * 5.042 lei 15) CAP PERIE ROTUND 50MM - 2 BUC * 20.1681 lei 16) SILICON SANITAR ALB 280ML - 2 buc * 13.1092 lei 17) LACAT ALAMA 60MM - 2 BUC * 14.2857 lei 18) PROSOP HARTIE ECO ALB - 2 buc * 4.2017 lei 19) PROSOP HARTIE 4STR - 3 BUC * 9.2437 lei 20) SAPUN LICHID 5L - 4 BUC * 8.4034 lei 21) HARTIE IGIENICA - 28 BUC * 0.5042 lei 22) SACI MENAJ 35L - 8 SET * 2.9412 lei
- Număr anunț
- DA25704417
- Autoritate contractantă
- Scoala Gimnaziala Valea Ramnicului (CUI 24628860)
- Furnizor / câștigător
- ANDREAS NICODAR SMART SRL (CUI 38105349)
- Cod CPV
- 39831240-0
- Stare
- AtribuităContractul a fost atribuit.
- Tip procedură
- Cumpărare directăcum se desfășoară procedura — nu spune nimic despre starea de mai sus
- Valoare estimată
- 710,43 RON
- Valoare atribuită
- 710,43 RON
- Data publicării
- 28.05.2020 00:00
- Data finalizării
- 29.05.2020 00:00
Documente
Achiziție directă (cumpărare sub prag) — nu are documentație de licitație, doar înregistrarea contractului.
Date preluate automat din sursa oficială SEAP/SICAP (e-licitatie.ro), care primează în caz de diferențe; pot exista erori sau întârzieri de actualizare. Ai găsit o eroare? Semnaleaz-o — corectăm cu prioritate. Detalii: Termeni & surse de date.