Atribuită
Cumpărare directă
Inele indosariat 32mm 300 coli negre 50 buc/um/ Dosar Falken rosu incopciat cu gauri 1/1 A4 250gmp carton/ Dosar Standard alb incopciat 1/1 A4 carton 10 buc/um/ Dosar RTC Super vernil incopciat 1/1 A4 carton 10 buc/um/ Banda adeziva de ambalare Tesa transparenta 48mmx66m adeziv din cauciuc sintetic hot melt/ Banda adeziva Scotch Magic 19mmx33m rezerva/ Textmarker Stabilo Boss corp plastic in culoarea cernelei vf.retezat 2-5mm 4bucset gavepoportroz
- Număr anunț
- DA25711686
- Autoritate contractantă
- INSTITUTIA PREFECTULUI - JUDETUL VRANCEA (CUI 4298040)
- Furnizor / câștigător
- RTC PROFFICE EXPERIENCE S.R.L. (CUI 6562512)
- Cod CPV
- 30192000-1
- Stare
- AtribuităContractul a fost atribuit.
- Tip procedură
- Cumpărare directăcum se desfășoară procedura — nu spune nimic despre starea de mai sus
- Valoare estimată
- 184,24 RON
- Valoare atribuită
- 184,24 RON
- Data publicării
- 28.05.2020 00:00
- Data finalizării
- 29.05.2020 00:00
Documente
Achiziție directă (cumpărare sub prag) — nu are documentație de licitație, doar înregistrarea contractului.
Date preluate automat din sursa oficială SEAP/SICAP (e-licitatie.ro), care primează în caz de diferențe; pot exista erori sau întârzieri de actualizare. Ai găsit o eroare? Semnaleaz-o — corectăm cu prioritate. Detalii: Termeni & surse de date.