Atribuită
Cumpărare directă
CNAIR S.A. prin Directia Regionala de Drumuri si Poduri Constanta doreste sa achizitioneze consumabile pentru motoutilaje, astfel: 1.Cap de cosit Makita DBC4510 - 13 buc; 2.Filtru aer motocoasa Makita DBC4510 - 4 buc; 3. Filtru aer motocoasa STIHL FS240 - 1 buc; 4.Tija transmisie motocositoare STIHL FS 240 - 1 buc; 5. Cap de cosit motocoasa Stihl - 1 buc; 6.Fir trimmy Ø 2,5 mm - 2800 m.Va rugam sa ne transmiteti prin e-mail, la adresa cristina.achizitii@drdpct.ro centralizatorul de preturi semnat si stampilat. Atentie! Notificarea de initializare a achizitiei directe a fost transmisa catre mai multi operatori economici. Va fi acceptata oferta care respecta cerintele Autoritatii contractante si are pretul cel mai scazut.
- Număr anunț
- DA25720120
- Autoritate contractantă
- COMPANIA NATIONALA DE ADMINISTRARE A INFRASTRUCTURII RUTIERE S.A. (CUI 16054368)
- Furnizor / câștigător
- MOTOUNELTE.RO SRL (CUI 29102068)
- Cod CPV
- 16800000-3
- Stare
- AtribuităContractul a fost atribuit.
- Tip procedură
- Cumpărare directăcum se desfășoară procedura — nu spune nimic despre starea de mai sus
- Valoare estimată
- 2.450 RON
- Valoare atribuită
- 2.450 RON
- Data publicării
- 02.06.2020 00:00
- Data finalizării
- 05.06.2020 00:00
Documente
Achiziție directă (cumpărare sub prag) — nu are documentație de licitație, doar înregistrarea contractului.
Date preluate automat din sursa oficială SEAP/SICAP (e-licitatie.ro), care primează în caz de diferențe; pot exista erori sau întârzieri de actualizare. Ai găsit o eroare? Semnaleaz-o — corectăm cu prioritate. Detalii: Termeni & surse de date.