Atribuită
Cumpărare directă
1 DOZ SL PLA J1100;Clar dozator sapun lichid plastic alb I-NOVA J1100PB Buc 2 2 IGIENIZANT MAINI 5L;Cr dezinfectant maini pe baza de alcool 5 litri Bidon 1 3 MAN NITRIL L100;Nitrylex manusi nitril L 100 buc/cutie Cutie 4 4 CLOR AXIAL1;Cr clor 1L Buc 10 5 SANO FORTE PLUS;Sano forte plus Buc 1 6 DASH 3L COLOR;R detergent lichid pt rufe color Dash 54 spalari, 2.970L Buc 1 7 MASTI FACIALE;Masti faciale cu elastic 50buc/set Cutie 2 8 MAN POLIETILENA;Manusi polietilena 100buc/set Set 3
- Număr anunț
- DA25649137
- Autoritate contractantă
- GRADINITA CU PROGRAM PRELUNGIT NR. 25 IASI (CUI 32215474)
- Furnizor / câștigător
- CRIANCEZ SRL (CUI 27589880)
- Cod CPV
- 39831240-0
- Stare
- AtribuităContractul a fost atribuit.
- Tip procedură
- Cumpărare directăcum se desfășoară procedura — nu spune nimic despre starea de mai sus
- Valoare estimată
- 747,55 RON
- Valoare atribuită
- 747,55 RON
- Data publicării
- 19.05.2020 00:00
- Data finalizării
- 22.05.2020 00:00
Documente
Achiziție directă (cumpărare sub prag) — nu are documentație de licitație, doar înregistrarea contractului.
Date preluate automat din sursa oficială SEAP/SICAP (e-licitatie.ro), care primează în caz de diferențe; pot exista erori sau întârzieri de actualizare. Ai găsit o eroare? Semnaleaz-o — corectăm cu prioritate. Detalii: Termeni & surse de date.