Atribuită
Cumpărare directă
PACHETUL CONTINE: 1 COS BIROU SELECT#5945404005372 #6421937040251 buc 15 5.4622 2 DEZINFECTANT MAINI K-SEPT 0.750L #6422704002038 buc 6 26.8067 3 ALCOOL SANITAR MONA 500ML #6423052000035 #5942099001221 buc 6 11.3445 4 MATURA MARE#2000000142937 buc 20 12.521
- Număr anunț
- DA25702984
- Autoritate contractantă
- SCOALA GIMNAZIALA COMUNA CEUASU DE CIMPIE (CUI 21321968)
- Furnizor / câștigător
- SURUB TRADE SRL (CUI 3563696)
- Cod CPV
- 39831240-0
- Stare
- AtribuităContractul a fost atribuit.
- Tip procedură
- Cumpărare directăcum se desfășoară procedura — nu spune nimic despre starea de mai sus
- Valoare estimată
- 561,26 RON
- Valoare atribuită
- 561,26 RON
- Data publicării
- 27.05.2020 00:00
- Data finalizării
- 28.05.2020 00:00
Documente
Achiziție directă (cumpărare sub prag) — nu are documentație de licitație, doar înregistrarea contractului.
Date preluate automat din sursa oficială SEAP/SICAP (e-licitatie.ro), care primează în caz de diferențe; pot exista erori sau întârzieri de actualizare. Ai găsit o eroare? Semnaleaz-o — corectăm cu prioritate. Detalii: Termeni & surse de date.