Atribuită
Cumpărare directă
5001505 ExpellPlus Secure microcentrifuge tubes,5130123 Expell 1250μl XL, pre-sterile w/filter,5030090 ExpellPlus 200μl, pre-sterile w/ filter,5030062 ExpellPlus 20μl, pre-sterile w/ filter,ExpellPlus 10μl XL, Extra Narrow,0030123.344 Safe -Lock Tubes 2.0 mL,5100015C BluCapp centrifuge tubes 15mL
- Număr anunț
- DA25684152
- Autoritate contractantă
- SPITALUL MUNICIPAL "DR.POP MIRCEA" MARGHITA (CUI 4230517)
- Furnizor / câștigător
- ALTIUM INTERNATIONAL S.R.L. (CUI 14125527)
- Cod CPV
- 33140000-3
- Stare
- AtribuităContractul a fost atribuit.
- Tip procedură
- Cumpărare directăcum se desfășoară procedura — nu spune nimic despre starea de mai sus
- Valoare estimată
- 2.090 RON
- Valoare atribuită
- 2.090 RON
- Data publicării
- 25.05.2020 00:00
- Data finalizării
- 26.05.2020 00:00
Documente
Achiziție directă (cumpărare sub prag) — nu are documentație de licitație, doar înregistrarea contractului.
Date preluate automat din sursa oficială SEAP/SICAP (e-licitatie.ro), care primează în caz de diferențe; pot exista erori sau întârzieri de actualizare. Ai găsit o eroare? Semnaleaz-o — corectăm cu prioritate. Detalii: Termeni & surse de date.