Atribuită Cumpărare directă

MFP HP LaserJet Pro M428fdw, A4, Laser monocrom, conectare la retea, printare, copiere, fax, posibilitate duplex, Scanner, alimentare cu hartie automata, USB 2.0, wireless,USB PREZENTA TINE LOC DE COMANDA

Număr anunț
DA25661643
Autoritate contractantă
Spitalul de Pediatrie Pitesti (CUI 4318075)
Furnizor / câștigător
PROCEDO VEST SRL (CUI 17891677)
Cod CPV
30232110-8
Stare
Atribuită
Contractul a fost atribuit.
Tip procedură
Cumpărare directă
cum se desfășoară procedura — nu spune nimic despre starea de mai sus
Valoare estimată
1.147,82 RON
Valoare atribuită
1.147,82 RON
Data publicării
21.05.2020 00:00
Data finalizării
25.05.2020 00:00

Documente

Achiziție directă (cumpărare sub prag) — nu are documentație de licitație, doar înregistrarea contractului.

Valoare atribuită

1.147,82 RON

din 1.147,82 RON estimat