Atribuită Cumpărare directă

COMANDA SICAP TINE LOC DE NOTA COMANDA Recipient pt. intepatoare-taietoare 10 L BIOSAFECU ADR: recipiente din material plastic rigid (polipropilena) cu posibilitate de inchidere temporara si definitiva; Forma dreptunghiulara, cu o rezistenta mecanica ridicata; Capacul recipientelor prezinta orificii speciale pentru detasarea acelor de seringa, a lamelor de bisturiu, etc., precum si a altor deseuri intepatoare-taietoare de dimensiuni mai mari. Sistemul de inchidere definitiva reduce posibilitatea de contaminare a personalului care manipuleaza deseurile intepatoare-taietoare, cat si refolosirea de catre persoane din exteriorul unitatilor sanitare; Recipientul este prevazut cu maner rezistent pentru a fi usor transportabil, este de culoare galbena si este marcat cu pictograma “Pericol biologic”; Odata inchis definitiv, recipientul este distrus prin incinerare. In urma acestui proces nu rezulta deseuri toxice; Recipientele sunt etichetate conform Ordinului MS nr. Ordinul nr. 1226 / 2012 publicat in Monitorul Oficial nr 855 din data de 18.12.2012; Conform cu ADR – Certificat UN N. CO020797; UN 3291; Conform standard NFX-30-500; Conform standard BS 7320; recipientele sunt avizate de Ministerul Sanatatii – Institutul de Sanatate Publica cu Referatul Tehnic numarul 393 / 03.02.2006. Produs poarta marca CE si ISO. Producator AP MEDICAL ITALIA. REPREZENTANT UNIC ALPHA BRIO MEDICAL. produsul are certificat ADR.

Număr anunț
DA25659841
Autoritate contractantă
CENTRUL DE TRANSFUZIE SANGUINA ARGES (CUI 4122310)
Furnizor / câștigător
ALPHA BRIO MEDICAL SRL (CUI 15788340)
Cod CPV
33141123-8
Stare
Atribuită
Contractul a fost atribuit.
Tip procedură
Cumpărare directă
cum se desfășoară procedura — nu spune nimic despre starea de mai sus
Valoare estimată
346 RON
Valoare atribuită
346 RON
Data publicării
21.05.2020 00:00
Data finalizării
21.05.2020 00:00

Documente

Achiziție directă (cumpărare sub prag) — nu are documentație de licitație, doar înregistrarea contractului.

Valoare atribuită

346 RON

din 346 RON estimat