Atribuită
Cumpărare directă
3 Trusa aglutinare latex Stafiloc Kit*50teste 180.00 4 Mediu TSI (Triple sugar Iron) Flc*500gr 132.00 6 Mediu Simmons citrat Flc*500gr 190.00 7 Placi Petri d=90 mm Cutie*500buc 150.00 5 Disc antibiotic Augmentin 30 Cartus*50disc 6.40 6 Disc antibiotic Amoxicillina 10 Cartus*50disc 6.40 7 Disc antibiotic Ampicillina 10 Cartus*50disc 6.40 8 Disc antibiotic Azitromicina 15 Cartus*50disc 6.40 9 Disc antibiotic Bacitracina 0.4U 19.00 10 Disc antibiotic Cefuroxime 30 Cartus*50disc 6.40 11 Disc antibiotic Ceftazidime 30 Cartus*50disc 6.40 12 Disc antibiotic Cefoxitin 30 Cartus*50disc 6.40 13 Disc antibiotic Ceftriaxone 30 1 6.40 6.40 14 Disc antibiotic Biseptol/Trimethoprim+ sulphamethoxazole Cartus*50disc 6.40 15 Disc antibiotic Clindamicina 2 Cartus*50disc 6.40 16 Disc antibiotic Clormaphenicol 30 6.40 17 Disc antibiotic Eritromocina 15 Cartus*50disc 6.40 18 Disc antibiotic Norfloxacina 10 Cartus*50disc 6.40 19 Disc antibiotic Ofloxacina 5 Cartus*50disc 6.40 20 Disc antibiotic Oxacillina1 Cartus*50disc 6.40 21 Disc antibiotic Piperacillina 100 Cartus*50disc 6.40 22 Disc antibiotic Ticarcilina75 Cartus*50disc 6.40 27 Tulpina de referinta Salmonella enetrica v.enetritidis ATCC13076 Flc*10disc liof 138.00
- Număr anunț
- DA25647511
- Autoritate contractantă
- DIRECTIA DE SANATATE PUBLICA A JUDETULUI MARAMURES (CUI 11317889)
- Furnizor / câștigător
- KARISSMED TRADE SRL (CUI 32813052)
- Cod CPV
- 33694000-1
- Stare
- AtribuităContractul a fost atribuit.
- Tip procedură
- Cumpărare directăcum se desfășoară procedura — nu spune nimic despre starea de mai sus
- Valoare estimată
- 917,80 RON
- Valoare atribuită
- 917,80 RON
- Data publicării
- 19.05.2020 00:00
- Data finalizării
- 20.05.2020 00:00
Documente
Achiziție directă (cumpărare sub prag) — nu are documentație de licitație, doar înregistrarea contractului.
Date preluate automat din sursa oficială SEAP/SICAP (e-licitatie.ro), care primează în caz de diferențe; pot exista erori sau întârzieri de actualizare. Ai găsit o eroare? Semnaleaz-o — corectăm cu prioritate. Detalii: Termeni & surse de date.