Atribuită Cumpărare directă

1 buc waste toner box KM bizhu c35 1 buc drum unit KM bizhub c35 Bk 1 set chip IU cmyk KM bizhub c35 Bk Termometru non contact infrarosru

Număr anunț
DA25667620
Autoritate contractantă
SCOALA GIMNAZIALA ZADARENI (CUI 29046472)
Furnizor / câștigător
COMPLETE PRINT SOLUTIONS SRL (CUI 27581428)
Cod CPV
30125110-5
Stare
Atribuită
Contractul a fost atribuit.
Tip procedură
Cumpărare directă
cum se desfășoară procedura — nu spune nimic despre starea de mai sus
Valoare estimată
864,70 RON
Valoare atribuită
864,70 RON
Data publicării
21.05.2020 00:00
Data finalizării
22.05.2020 00:00

Documente

Achiziție directă (cumpărare sub prag) — nu are documentație de licitație, doar înregistrarea contractului.

Valoare atribuită

864,70 RON

din 864,70 RON estimat