Atribuită
Cumpărare directă
Masca chirurgicala masti chirurgicale unica folosinta, BFE>99%, cu trei 3 pliuri cu elastic 50 bucati /set. COD INTERN: OMN1331. Produsul este insotit de urmatoarele documente: Certficat European pe directiva echipamente medicale 93/42 EEC si EN ISO 13485:2016 emise de organism notificat TUV Rheinland din Germania, Declaratie de conformitate si teste facute de Nelson Labs din SUA, in care rezultatul testului pentru filtrul intermediar a fost BFE > 99%. Produs nesteril. Omninova SRL este firma certificata SE EN ISO9001:2015 si detine Autorizatie de functionare emisa de Agentia Nationala a Medicamentului. Termen de livrare 25.05.2020. Produsele vor fi insotite de : certificat de garantie/calitate/fisa tehnica a produsului de la producator/declaratie de conformitate. Produsul sa fie inscriptionat cu data de expirare.
- Număr anunț
- DA25643447
- Autoritate contractantă
- AGENTIA ROMANA DE SALVARE A VIETII OMENESTI PE MARE (CUI 16330145)
- Furnizor / câștigător
- OMNINOVA SRL (CUI 32554861)
- Cod CPV
- 33140000-3
- Stare
- AtribuităContractul a fost atribuit.
- Tip procedură
- Cumpărare directăcum se desfășoară procedura — nu spune nimic despre starea de mai sus
- Valoare estimată
- 6.300 RON
- Valoare atribuită
- 6.300 RON
- Data publicării
- 19.05.2020 00:00
- Data finalizării
- 19.05.2020 00:00
Documente
Achiziție directă (cumpărare sub prag) — nu are documentație de licitație, doar înregistrarea contractului.
Date preluate automat din sursa oficială SEAP/SICAP (e-licitatie.ro), care primează în caz de diferențe; pot exista erori sau întârzieri de actualizare. Ai găsit o eroare? Semnaleaz-o — corectăm cu prioritate. Detalii: Termeni & surse de date.