Atribuită Cumpărare directă

Societatea noastra va ofera pentru achizitie covor dezinfectant si solutie dezinfectanta necesara pentru o perioada de 30 zile pe locatile indicate de catre un reprezentant al Primariei

Număr anunț
DA25645393
Autoritate contractantă
COMUNA CRISTIAN (CUI 4728369)
Furnizor / câștigător
SC MCM NOV SRL (CUI 30768222)
Cod CPV
90921000-9
Stare
Atribuită
Contractul a fost atribuit.
Tip procedură
Cumpărare directă
cum se desfășoară procedura — nu spune nimic despre starea de mai sus
Valoare estimată
4.200 RON
Valoare atribuită
4.200 RON
Data publicării
19.05.2020 00:00
Data finalizării
20.05.2020 00:00

Documente

Achiziție directă (cumpărare sub prag) — nu are documentație de licitație, doar înregistrarea contractului.

Valoare atribuită

4.200 RON

din 4.200 RON estimat