Atribuită Cumpărare directă

PACHETUL INCLUDE: DISPENSER PROSOAPE PLIATE ECONOMY - 7.00 BUC X 37.50 RON fara TVA / buc

Număr anunț
DA25647798
Autoritate contractantă
SCOALA GIMNAZIALA NR.1 BISTRITA (CUI 22163220)
Furnizor / câștigător
MISAVAN TRADING SRL (CUI 26784173)
Cod CPV
42993200-5
Stare
Atribuită
Contractul a fost atribuit.
Tip procedură
Cumpărare directă
cum se desfășoară procedura — nu spune nimic despre starea de mai sus
Valoare estimată
262,50 RON
Valoare atribuită
262,50 RON
Data publicării
19.05.2020 00:00
Data finalizării
20.05.2020 00:00

Documente

Achiziție directă (cumpărare sub prag) — nu are documentație de licitație, doar înregistrarea contractului.

Valoare atribuită

262,50 RON

din 262,50 RON estimat