Atribuită
Cumpărare directă
Tub dren pentru drenaj, material silicon, lungime 50 cm CH 35 Pachetizare: 5 bucati/cutie Tub dren pentru drenaj, material silicon, lungime 50 cm CH 10-30 Pachetizare: CH 10 / 12 / 14 / 16 / 18 / 20 / 25 - 10 bucati/cutie CH 30 - 5 bucati/cutie mai putin
- Număr anunț
- DA25648073
- Autoritate contractantă
- SPITALUL CLINIC MUNICIPAL CLUJ-NAPOCA (CUI 4547117)
- Furnizor / câștigător
- STERIL ROMANIA SRL (CUI 12284240)
- Cod CPV
- 33141642-2
- Stare
- AtribuităContractul a fost atribuit.
- Tip procedură
- Cumpărare directăcum se desfășoară procedura — nu spune nimic despre starea de mai sus
- Valoare estimată
- 16.580 RON
- Valoare atribuită
- 16.580 RON
- Data publicării
- 19.05.2020 00:00
- Data finalizării
- 20.05.2020 00:00
Documente
Achiziție directă (cumpărare sub prag) — nu are documentație de licitație, doar înregistrarea contractului.
Date preluate automat din sursa oficială SEAP/SICAP (e-licitatie.ro), care primează în caz de diferențe; pot exista erori sau întârzieri de actualizare. Ai găsit o eroare? Semnaleaz-o — corectăm cu prioritate. Detalii: Termeni & surse de date.