Atribuită Cumpărare directă

SERVICII DE ASISTENTA SOCIALA PENTRU SATUL SAPARTOC CONFORM OFERTEI NR 1 / 27.04.2020

Număr anunț
DA25645733
Autoritate contractantă
COMUNA ALBESTI (CUI 5902730)
Furnizor / câștigător
SAMIP-D SRL (CUI 33419456)
Cod CPV
85000000-9
Stare
Atribuită
Contractul a fost atribuit.
Tip procedură
Cumpărare directă
cum se desfășoară procedura — nu spune nimic despre starea de mai sus
Valoare estimată
48.000 RON
Valoare atribuită
48.000 RON
Data publicării
19.05.2020 00:00
Data finalizării
19.05.2020 00:00

Documente

Achiziție directă (cumpărare sub prag) — nu are documentație de licitație, doar înregistrarea contractului.

Valoare atribuită

48.000 RON

din 48.000 RON estimat