Atribuită Cumpărare directă

Raft modular de depozitare confectionat din teava otel rotund D42,2X3mm cu baza metalica echipat cu role suport din poliamida, grunduit si vopsit cu dimensiunile H=900mm, L=940mm, A=600mm.

Număr anunț
DA25664699
Autoritate contractantă
Universitatea de Stiinte Agronomice si Medicina Veterinara din Bucuresti (CUI 4602041)
Furnizor / câștigător
MFA S.A. (CUI 14354253)
Cod CPV
39152000-2
Stare
Atribuită
Contractul a fost atribuit.
Tip procedură
Cumpărare directă
cum se desfășoară procedura — nu spune nimic despre starea de mai sus
Valoare estimată
27.730,95 RON
Valoare atribuită
27.730,95 RON
Data publicării
21.05.2020 00:00
Data finalizării
22.05.2020 00:00

Documente

Achiziție directă (cumpărare sub prag) — nu are documentație de licitație, doar înregistrarea contractului.

Valoare atribuită

27.730,95 RON

din 27.730,95 RON estimat